на придбання продукції
через інтернет-сайт за посилання https://kopershe.com


Місто Київ - «01»серпня 2020р.У відповідності зі статтями 633, 641, 642 Цивільного Кодексу України (далі – ЦКУ) та Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями затверджених наказом Міністерства економіки України від 19.04.2007 №103, Адміністрація інтернет-сайту в особі Фізичної особи-підприємця Перепелицина Сергія Олександровича, ІПН 2863700535, що зареєстрований відповідно до чинного законодавства України 17.12.2012, за номером 2 065 000 0000 032110 (далі – ПРОДАВЕЦЬ), публікує даний публічний договір, що є договором-офертою (далі Договір) на адресу як фізичних, так і юридичних осіб (далі ПОКУПЕЦЬ) і має відповідну юридичну силу при продажі Товарів або послуг, представлених за офіційним інтернет-посиланням Продавця https://kopershe.com

Факт здійснення ПОКУПЦЕМ замовлення Товару або послуг, в усній (по телефону) або письмовій (через інтернет-сайт або електрону пошту), згідно ст. 642 Цивільного кодексу України, є повним та беззаперечним прийняттям умов даного договору та інформації викладеній на сайті, а також є згодою ПОКУПЦЯ, що користується послугами або купує Товар, з правилами, строками, обмеженнями та іншими умовами співпраці, викладеними в даному Договорі.


1.    Загальні положення

«Сайт» - посилання у глобальній мережі Інтернет (далі за текстом можливе використання «Інтернет-сайт») за адресою https://kopershe.com, є офіційним інтернет-магазином виробника хлібобулочної та кондитерської продукції Товариства з обмеженою відповідальністю «Пекарня Коперше», код за ЄДРПОУ 42160556;
«Оферта» - публічна пропозиція ПРОДАВЦЯ, адресована будь-якій фізичній та юридичній особі, з метою укласти цей Договір, на існуючих умовах, зазначених у Договорі.
«Товар» - перелік найменувань асортименту, представлений на Сайті але не обмежується тільки цим Сайтом.
«Продавець» - Фізична особа-підприємець Перепелицин Сергій Олександрович, ІПН 2863700535, що зареєстрований відповідно до чинного законодавства України 17.12.2012, за номером 2 065 000 0000 032110, що реалізує Товар/послуги, представлені на офіційному Сайті але не обмежується тільки цим Сайтом.
«Покупець» - фізична, або юридична особа, що вступили у договірні відносини із Продавцем на умовах, зазначених у Договорі.
«Акцепт» - повне та беззаперечне прийняття ПОКУПЦЕМ умов Договору.
«Замовлення» - окремі позиції із асортиментного переліку Товару, вказані ПОКУПЦЕМ при розміщенні замовлення через Сайт або замовлені будь-яким іншим способом.
«Кур’єрська доставка» - безпосередня передача Товару від працівника служби доставки, або від працівника Продавця, або від іншої уповноваженої Продавцем особи Покупцю в місці, вказаному Покупцем як адреса доставки, на платній або безкоштовній основі.
«Адміністрація Сайту» - співробітник Продавця або його афілійованих підрозділів, що відповідає за роботу Сайту, адмініструє Сайт та безпосередньо взаємодіє з Покупцями.

2. Предмет договору

2.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Сайтом послуг Покупцеві, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами замовлення, виготовлення, комплектації та доставки Товарів, а також на прагненні Адміністрації Сайту, надати Покупцеві потрібну йому інформацію, виготовити і укомплектувати Товари згідно Замовленням покупця, і доставити їх Покупцю.
 2.2. Сайт надає Покупцеві наступні послуги:
2.2.1. Пошук, комплектація і резервування Товарів на підставі Замовлення, оформленого Покупцем через Сайт і підтвердженого Адміністрацією Сайту;
2.3. Сайт здійснює продаж і доставку Товарів за допомогою кур'єрських служб доставки, на підставі заявок Покупців, залишених через Сайт і підтверджених Адміністрацією Сайту. Зазначені на Сайті ціни на Товари включають в себе вартість послуг пошуку, комплектації, резервування і доставки товарів Покупцеві, якщо інше не зазначено в підтвердженні Заявки.
2.4. Покупець погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Підтвердження угоди користувача», що виражає підтвердження Покупця про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Покупця щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Адміністрацію Сайту від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Інтернет-магазину скасувати Замовлення в односторонньому порядку.


3. Правила роботи з Сайтом

3.1. Покупець може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.
3.2. Реєстрація потрібна для доступу Покупця до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.
3.3. При реєстрації Покупець вводить такі дані:
· Адреса доставки;
· E-mail (адреса електронної поштової скриньки);
· Ім'я, за бажанням Прізвище;
· Номер телефону;

3.4. Покупець зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Покупцем при реєстрації та здійсненні Замовлення.
3.5. Покупець несе відповідальність за будь-які дії, здійснені в Сайту від його імені.
3.6. Адміністрація Сайту має право відмовити Покупцеві в користуванні послугами Сайту, якщо у нього будуть підстави вважати, що Покупець вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).
3.7. Заборонено використовувати Сайт в протизаконній і забороненій діяльності. Покупці Сайту погоджуються дотримуватися законів України і норми поведінки, прийняті в мережі Інтернет, а саме, але не обмежуючись, розміщенням у Сайту матеріалів екстремістського, порнографічного чи іншого характеру, що зачіпає і / або ущемляє честь, гідність і / або ділову репутацію третіх осіб і порушують загальноприйняті норми моралі, а також розміщувати рекламну інформацію без дозволу Інтернет-магазину.


4. Порядок оформлення Замовлення

4.1. Покупець оформляє Замовлення в Сайту самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальну корзину і натискаючи кнопку «Оплатити замовлення».
4.2. Оформити Замовлення на Товари можуть тільки зареєстровані покупці.


5. Порядок оплати

5.1. Покупець отримує Товари, зазначені в розміщеному через Сайт замовленні, а також оплачує послуги Сайту на умовах, що вказані на сайті, а саме: готівкою під час отримання замовлення, безпосередньо кур’єру, безготівковим розрахунок (додатково потребує виставлення рахунку на оплату замовлення), використовуючи систему онлайн-платежів LiqPay від Приватбанк;
5.2. Загальна вартість Замовлення, що включає повну вартість Товарів і послуг Сайту, дорівнює сумі підлягає оплаті і вказується в Сайту при оформленні і в момент розміщення Замовлення.


6. Умови відмови від отримання Замовлення.

6.1. Покупець має право відмовитися від отримання Товару та вимагати повернення сплачених грошових коштів у наступних випадках:
- Товар, що було доставлено має неналежний товарний вид, а саме упаковка або сам Товар було деформовано або пошкоджено під час транспортування;
- Товар має сторонні запахи, що є не характерними для продуктів харчування;
6.2. Для оформлення повернення коштів, Покупець звертається до Адміністрації Сайту за електронною поштою: b2c@kopershe.com та оформлює звернення на повернення сплачених грошових коштів, надавши при цьому електронну копію чеку, підтверджуючий сплату зазначеної суми та фото Товару неналежної якості.
6.3. Строк повернення грошових  коштів становить від 3 до 7 банківських днів.


7. Конфіденційність і захист персональних даних

7.1. При реєстрації в Сайту Покупець залишає персональні та контактні дані, зазначені в п.3.3. цього договору, але не обмежуються ним.
7.2. Надаючи свої персональні дані в Сайту при реєстрації або оформленні Замовлення, Покупець дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 року, а також «Положення про обробку і захист персональних даних», що розміщене на цьому сайті.
7.3. Сайт використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Сайтом, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.
7.4. Адміністрація Сайту зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Сайтом інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з адміністрацією Сайту, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.
7.5. Якщо Покупець не бажає, щоб Сайт продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою до адміністрації Сайту. В цьому випадку Покупець не зможе продовжувати користуватися послугами Сайту.
7.6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Покупця або невідповідністю її дійсності.


8. Інформаційні повідомлення

8.1. Реєструючись в Сайти, Покупець дає Адміністрації Сайту згоду на отримання інформаційних повідомлень від Сайту і його партнерів, що діють на підставі договору з Адміністрацією Сайту, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) та/або відповідними комп’ютерними програмами (месенджерами). 


9. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

9.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення, музичні та звукові твори.
9.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.
9.3. Покупець не має права використовувати матеріали, розміщені в Сайту, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та інше.


10. Інші умови

10.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.
10.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.
10.3. Всі суперечки, що виникають між Покупцем та адміністрацією Сайту, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Покупець або адміністрація Сайту можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.
10.4. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупців. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті за посиланням/кнопка «Договір публічної оферти».