Товариство з обмеженою відповідальністю «Пекарня Коперше́» організовано в 2018 році.

Виробництво продукції запущено з квітня 2019 г. Все обладнання на підприємстві нове, починаючи від піддонів з нержавіючої сталі для борошна і сировини сухої групи, закінчуючи високотехнологічним обладнанням.

Наша продукція випікається в печах одного з лідерів по виробництву інноваційного пекарського обладнання компанії Moretti Forni. Використовувані ротаційні печі R-серії відрізняються економічністю і здатністю випікати широкий асортимент продукції з високою якістю.

Щоб запобігти псуванню готової продукції активно використовується шокова заморозка в шафах шокової заморозки останнього покоління, виробництва компанії GEMM.

За технічним оснащенням підприємство здатне переробляти борошно в кількості до 2 тонн на добу.

Виробництво ТОВ «Пекарня Коперше» орієнтоване на постачання хлібобулочної та кондитерської продукцією підприємств, які через неможливість або недоцільність організації самостійного виробництва, потребують її. У нас розроблена номенклатура продукції, яку ми успішно пропонуємо нашим клієнтам як в свіжоспечені стані, так і в замороженому. Наша заморожена продукція користується високим попитом у клієнтів, у яких є потужності по її зберіганню, що дозволяє управляти списаннями і планувати майбутні замовлення. Також ми опрацьовуємо і впроваджуємо нові продукти за рецептурою наших замовників. Нашими клієнтами є ресторани, кафе, готелі, кейтерингові компанії.